Pracownik Działu Obsługi Klienta – Trzoda Chlewna
Czy zostaniesz naszym nowym specjalistą ds. Operacji w sektorze trzody?
W AgroVision wszystko kręci się wokół inteligentnego oprogramowania dla sektora rolniczego. Dla naszych klientów z branży trzody chlewnej poszukujemy kolegi lub koleżanki, który/a nie tylko odpowiada na pytania, ale również aktywnie myśli o znajdowaniu rozwiązań. Wspólnie z zespołem pomagasz klientom iść naprzód, co sprawia, że Twoja praca jest różnorodna i daje satysfakcję każdego dnia.
Zakres obowiązków
Jako pracownik Działu Operacji jesteś pierwszym punktem kontaktu dla hodowców trzody, obsługując ich poprzez komunikatory (np. WhatsApp), e-mail lub telefon. Pomagasz klientom w pytaniach dotyczących naszych programów, w razie potrzeby prowadzisz ich zdalnie i dbasz o to, aby wszystko przebiegało bez zakłóceń.
Gdy pojawia się problem, np. z połączeniem lub brakującą wymianą danych do podmiotu zewnętrzneg, działasz szybko, identyfikujesz miejsce wystąpienia usterki i doprowadzasz do rozwiązania, aby klient mógł kontynuować codzienną pracę. Jako pierwszy punkt kontaktu odpowiadasz także na pytania administracyjne, np. dotyczące aktualizacji licencji czy fakturowania.
Poza wsparciem w trybie helpdesk będziesz również partnerem doradczym w indywidualnych sesjach, pomagając klientom maksymalnie wykorzystać potencjał naszych produktów. Prowadzisz klientów, wspierasz ich, pomagasz im zrozumieć działanie oprogramowania oraz podkreślasz wartość ich danych.
Wraz z zespołem pracujesz nad rozwojem i udoskonalaniem naszego oprogramowania. Utrzymujesz i rozwijasz obsługę wsparcia pierwszej linii, taką jak portal klienta, instrukcje online, webinary itp. Skupiasz się na sektorze trzody w Polsce, przy jednoczesnym rozwijaniu działań w sektorach Upraw, Bydła i Formulacji.
Dlaczego warto pracować w AgroVision?
Oferujemy zróżnicowaną pracę, w której każdy dzień wygląda inaczej. Dołączysz do szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmy z innowacyjnymi programami. Dane odgrywają kluczową rolę w przyszłości hodowli trzody, a Ty będziesz ważnym partnerem w szerokiej, międzynarodowej sieci.
Trafisz do dynamicznego zespołu z różnymi pokoleniami — młodsi i bardziej doświadczeni współpracownicy wzajemnie się wspierają, pracują tu zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
W AgroVision wspieramy rozwój osobisty, dając Ci dużo przestrzeni do poszerzania kompetencji, przejmowania większej odpowiedzialności oraz angażowania się w nowe projekty.
Firma
Wszystkie nasze działania opieramy na czterech filarach: elastyczność, przyszłościowe myślenie, koncentracja na rolniku oraz podejście oparte na wiedzy. Te zasady obowiązują w każdym dziale i na każdym etapie działalności firmy.
Naszą misją jest tworzenie kolejnej generacji oprogramowania rolniczego. Chcemy dostarczać rolnikom i firmom z sektora agro narzędzia pozwalające podejmować mądre decyzje i optymalizować ich działalność. Łącząc świat rolnictwa z naszym zaawansowanym oprogramowaniem, upraszczamy i ulepszamy procesy. Ramię w ramię z rolnikami budujemy przyszłość rolniczego oprogramowania.
Zespół
Międzynarodowy zespół Operacji liczy około 55 osób w różnych rolach i pracuje w kilku krajach. Biuro w Polsce znajduje się w regionie Województwa Kujawsko Pomorskiego.

Wymagania
- Znajomość branży trzody chlewnej.
- Umiejętność strukturyzowania pracy i pomagania innym w tym zakresie.
- Zorientowanie na rozwiązania, proaktywność i elastyczność.
- Umiejętność wywoływania pozytywnych doświadczeń klientów.
- Zdolność efektywnej komunikacji i dotrzymywania obietnic.
- Myślenie systemowe oraz procesowe.
- Biegła znajomość języka polskiego oraz zaawansowana znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
- Proaktywne podejście do wszystkich wykonywanych zadań.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jeśli czujesz pasję do tego stanowiska i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres: hrm@agrovision.com.
Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z Johnem Kristensenem (Manager Operations Pigs) pod adresem: J.Kristensen@agrovision.com.
